O vinařství

Vyhlášená vína z Modrých hor

Sklep leží na okraji tradiční vinařské obce Kobylí na úpatí Modrých hor. Tam také roste a zraje všechno naše víno. Místní krajina poskytuje velmi specifické podmínky pro jeho zrání, protože Modré hory jsou ideálním místem pro pěstování těch nejlepších modrých odrůd a výrobu skvělého červeného vína. Zkuste k nám dorazit, když víno právě dozrává! Sami uvidíte, jak sladké a plné slunce jsou bobule Merlotu právě sklizené z vinice.

Vína, která u nás ochutnáte, jsou vyráběna tradičními metodami zráním na kalech, ale i modernějšími způsoby pomocí řízeného kvašení. Preferujeme především přirozenou sílu vín, kterou u některých odrůd podporujeme zráním v barikových sudech. Vlastnosti dubového dřeva totiž vínům předávají jedinečnou chuť i vůni.

Rodinná tradice vinařství

Naše rodinná tradice ve vinaření sahá až k roku 1959. K vínům přistupujeme s láskou a pokorou tak, jak nás to naučil náš děda a generace před ním. Vinaření, vinohrad i vinný sklep vnímáme nikoliv jako místo úmorné práce, ale jako místo aktivního odpočinku v obklopení rodiny a přátel. Život bez práce na vinici si už ani neumíme představit a rádi se s vámi o tyto kouzelné okamžiky podělíme.

A dost bylo slov! Všechno podstatné se dozvíte při prvním, druhém, anebo třetím doušku, protože...

… „Je více filosofie v láhvi vína než ve všech knihách“
– Louis Pasteur

Best place to buy https://www.beatboth.com/. this knockoff watches. published here replica watches. Who makes the best minereplica. Online Store https://www.montresdecopie.com. Ladies fakeiwcwatches.net. advice swiss replica watches 1:1. check it out https://www.richardmillecheap.com/. view website https://www.fakewatcheshot.com. you can try here luxury replica watches. click here to investigate www.computerswatches.com. continue reading this www.stockmarketwatches.com. top article knockoff watches. anonymous replica breitling. Discover More Here bell and ross replica. click over here sexfranckmuller.com. High Quality www.richardmillebarth.com. Up To 60% Off https://www.audiowatches.com. explanation replica bell and ross watch.