Občerstvení

Řízená degustace v rodinném vinařství


Každý rok vyrábíme s tátou přibližně 10 druhů odrůdových vín. A přesto, že se Kobylí nachází v úrodných kopcích Modrých hor, na své si přijdou i milovníci vína bílého. Ideální je však ochutnat všechna. Objednejte si naši řízenou degustaci s pohoštěním!

Společně s vámi se podíváme do našeho sklepa, kde vína zrají. Přímo na místě pak ochutnáme 8-10 vzorků přívlastkových vín. Během degustace vám povyprávíme o nás, o vinařství, o víně a pánům prozradíme, jaké tajné účinky vína mají. Potom vás provedeme naším technologickým zázemím, a pokud budete mít chuť a počasí nám bude přát, společně se můžeme vydat i na vinici.

Do našeho sklepa se na degustaci vejde maximálně 30 osob, nejméně však 6. Společně strávíme ve sklípku 6 hodin, ale pokud chcete pobýt déle, rádi se vašim plánům přizpůsobíme. Cena i délka degustace se odvíjí od balíčku, který si vyberete níže

Těšíme se brzy na shledanou!


Zkrácená dvouhodinová degustace (Menu 0)

Toto menu zahrnuje degustaci 8-10 vzorků bílých a červených vín z naší produkce. 

K zakousnutí budete mít k dispozici chléb a slané pečivo, na stole bude džbán s kohoutkovou vodou. 
Společně si prohlédneme vinařství s doprovodným výkladem. Maximální délka prohlídky s degustací je 2 hodiny.

Cena: 300 Kč za osobu

Nejnižší počet účastníků degustace je 6, ale rádi pohostíme i menší skupiny. V takovém případě bude celková cena degustace 1 500 Kč.

Tradiční pohoštění ve vinném sklepě (Menu 1)

Toto základní menu zahrnuje degustaci 8-10 vzorků bílých a červených vín z naší produkce a následně neomezenou konzumaci vybraných vín po celý večer. Osobně Vás provedeme po sklepě a poskytneme výklad, jak u nás vína vznikají. 

K vínům můžete zakousnout čerstvý domácí chléb se škvarkovou pomazánkou a hlad zaženou dvě obložené mísy, uzeninová a sýrová se slaným pečivem. V ceně balíčku vám rádi připravíme i kávu či čaj. Délka degustace je 6 hodin.

Cena: 750 Kč za osobu

 

Pohoštění s gulášem (Menu 2)

Degustační balíček obsahuje to, co základní Tradiční pohoštění - tedy degustaci 8-10 vzorků bílých a červených vín z naší produkce a neomezenou konzumaci vybraných vín po celý večer a prohlídku sklepa s odborným výkladem. 

Na stole bude připraven čerstvý chléb s domácí škvarkovou pomazánkou a dvě obložené mísy, uzeninová a sýrová se slaným pečivem. K tomu všemu vám připravíme guláš s cibulí a chlebem.

Cena: 900 Kč za osobu

 

Pohoštění s pečenými kuřaty (Menu 3)

Degustační balíček obsahuje to, co základní Tradiční pohoštění - tedy degustaci 8-10 vzorků bílých a červených vín z naší produkce a neomezenou konzumaci vybraných vín po celý večer a prohlídku sklepa s odborným výkladem. 

Na stole bude připraven čerstvý chléb s domácí škvarkovou pomazánkou a dvě obložené mísy, uzeninová a sýrová se slaným pečivem. Navíc si pochutnáte na čerstvě opečených kuřecích stehnech či prsou s domácím chlebem.

Cena: 900 Kč za osobu

 

Pohoštění s pečeným vepřovým masem (Menu 4)

Zažijte skutečně nezapomenutelný večer s pravou moravskou pohostinností! Dáme vám okoštovat 8 vzorků bílých a červených vín z naší produkce, provedeme Vás po vinařství a poskytneme zajímavý výklad o výrobě vín. Sudová vína pak budete moci po celý večer neomezeně popíjet. 

Na stůl připravíme čerstvý chléb s domácí škvarkovou pomazánkou, uzeninovou a sýrovou obloženou mísu se slaným pečivem a jako hlavní chod budeme podávat pečené vepřové maso podle našeho rodinného receptu - bůček, žebírka nebo třeba libovější maso. Dopředu nám prosím své přání napište.

Cena: 1000 Kč za osobu

Všechny balíčky kromě základní dvouhodinové degustace počítají s šestihodinovým pobytem ve sklepě. Pokud si budete přát zůstat déle, rádi s vámi pobydeme. Při prodloužení akce si počítáme navíc 100 Kč za hodinu a osobu.

Napište nám a rezervujte si svůj termín!

Ubytování

Ke každé degustaci můžete využít i naše ubytování s výhledem do klidné krajiny, které se nachází přímo nad sklepem. V patře máme pro návštěvníky k dispozici dva pokoje s vlastním sociálním zařízením, kde se pohodlně vyspí až 10 osob.

Cena ubytování za noc je 400 Kč na osobu.

Vybrali jste si? Teď už stačí jen rezervovat svůj termín a přijet. Těšíme se na vás!