Občerstvení

Řízená degustace v rodinném vinařství


Každý rok vyrábíme s tátou přibližně 10 druhů odrůdových vín. A přesto, že se Kobylí nachází v úrodných kopcích Modrých hor, na své si přijdou i milovníci vína bílého. Ideální je však ochutnat všechna. Objednejte si naši řízenou degustaci s pohoštěním!

Společně s vámi se podíváme do našeho sklepa, kde vína zrají. Přímo na místě pak ochutnáme 8-10 vzorků přívlastkových vín. Během degustace vám povyprávíme o nás, o vinařství, o víně a pánům prozradíme, jaké tajné účinky vína mají. Potom vás provedeme naším technologickým zázemím, a pokud budete mít chuť a počasí nám bude přát, společně se můžeme vydat i na vinici.

Do našeho sklepa se na degustaci vejde maximálně 30 osob, nejméně však 6. Společně strávíme ve sklípku 6 hodin, ale pokud chcete pobýt déle, rádi se vašim plánům přizpůsobíme. Cena i délka degustace se odvíjí od balíčku, který si vyberete níže

Těšíme se brzy na shledanou!


Zkrácená dvouhodinová degustace (Menu 0)

Toto menu zahrnuje degustaci 8-10 vzorků bílých a červených vín z naší produkce. 

K zakousnutí budete mít k dispozici chléb a slané pečivo, na stole bude džbán s kohoutkovou vodou. 
Společně si prohlédneme vinařství s doprovodným výkladem. Maximální délka prohlídky s degustací je 2 hodiny.

Cena: 300 Kč za osobu

Nejnižší počet účastníků degustace je 6, ale rádi pohostíme i menší skupiny. V takovém případě bude celková cena degustace 1 500 Kč.

Tradiční pohoštění ve vinném sklepě (Menu 1)

Toto základní menu zahrnuje degustaci 8-10 vzorků bílých a červených vín z naší produkce a následně neomezenou konzumaci vybraných vín po celý večer. Osobně Vás provedeme po sklepě a poskytneme výklad, jak u nás vína vznikají. 

K vínům můžete zakousnout čerstvý domácí chléb se škvarkovou pomazánkou a hlad zaženou dvě obložené mísy, uzeninová a sýrová se slaným pečivem. V ceně balíčku vám rádi připravíme i kávu či čaj. Délka degustace je 6 hodin.

Cena: 850 Kč za osobu

 

Pohoštění s gulášem (Menu 2)

Degustační balíček obsahuje to, co základní Tradiční pohoštění - tedy degustaci 8-10 vzorků bílých a červených vín z naší produkce a neomezenou konzumaci vybraných vín po celý večer a prohlídku sklepa s odborným výkladem. 

Na stole bude připraven čerstvý chléb s domácí škvarkovou pomazánkou a dvě obložené mísy, uzeninová a sýrová se slaným pečivem. K tomu všemu vám připravíme guláš s cibulí a chlebem.

Cena: 1000 Kč za osobu

 

Pohoštění s pečenými kuřaty (Menu 3)

Degustační balíček obsahuje to, co základní Tradiční pohoštění - tedy degustaci 8-10 vzorků bílých a červených vín z naší produkce a neomezenou konzumaci vybraných vín po celý večer a prohlídku sklepa s odborným výkladem. 

Na stole bude připraven čerstvý chléb s domácí škvarkovou pomazánkou a dvě obložené mísy, uzeninová a sýrová se slaným pečivem. Navíc si pochutnáte na čerstvě opečených kuřecích stehnech či prsou s domácím chlebem.

Cena: 1050 Kč za osobu

 

Pohoštění s pečeným vepřovým masem (Menu 4)

Zažijte skutečně nezapomenutelný večer s pravou moravskou pohostinností! Dáme vám okoštovat 8 vzorků bílých a červených vín z naší produkce, provedeme Vás po vinařství a poskytneme zajímavý výklad o výrobě vín. Sudová vína pak budete moci po celý večer neomezeně popíjet. 

Na stůl připravíme čerstvý chléb s domácí škvarkovou pomazánkou, uzeninovou a sýrovou obloženou mísu se slaným pečivem a jako hlavní chod budeme podávat pečené vepřové maso podle našeho rodinného receptu - bůček, žebírka nebo třeba libovější maso. Dopředu nám prosím své přání napište.

Cena: 1150 Kč za osobu

Všechny balíčky kromě základní dvouhodinové degustace počítají s šestihodinovým pobytem ve sklepě. Pokud si budete přát zůstat déle, rádi s vámi pobydeme. Při prodloužení akce si počítáme navíc 100 Kč za hodinu a osobu.

Napište nám a rezervujte si svůj termín!

Ubytování

Ke každé degustaci můžete využít i naše ubytování s výhledem do klidné krajiny, které se nachází přímo nad sklepem. V patře máme pro návštěvníky k dispozici dva pokoje s vlastním sociálním zařízením, kde se pohodlně vyspí až 10 osob.

Cena ubytování za noc je 450 Kč na osobu.

 

Dále můžete využít naše apartmány které jsou vzdáleny 70metrů od sklepa.

www.apartmanykobyli.cz

 

Vybrali jste si? Teď už stačí jen rezervovat svůj termín a přijet. Těšíme se na vás!

Best place to buy https://www.beatboth.com/. this knockoff watches. published here replica watches. Who makes the best minereplica. Online Store https://www.montresdecopie.com. Ladies fakeiwcwatches.net. advice swiss replica watches 1:1. check it out https://www.richardmillecheap.com/. view website https://www.fakewatcheshot.com. you can try here luxury replica watches. click here to investigate www.computerswatches.com. continue reading this www.stockmarketwatches.com. top article knockoff watches. anonymous replica breitling. Discover More Here bell and ross replica. click over here sexfranckmuller.com. High Quality www.richardmillebarth.com. Up To 60% Off https://www.audiowatches.com. explanation replica bell and ross watch.